Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-FK0J470UR
EEE-FK0J470UR
EEE-FK0J470UR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-FK0J470UR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-FK0J470UR
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EEE-FK0J470UR Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja FK
Ripple Current @ Low Frequency 67.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz