Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-FK0J682AM
EEE-FK0J682AM
EEE-FK0J682AM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-FK0J682AM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-FK0J682AM
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
125 pcs250 pcs625 pcs875 pcs
1250 pcs3125 pcs6250 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero EEE-FK0J682AM Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja FK
Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz