Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-QF12NGF
ELJ-QF12NGF
ELJ-QF12NGF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-QF12NGF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-QF12NGF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 12NH 320MA 450 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero ELJ-QF12NGF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 12NH 320MA 450 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 187521 pcs Tietolomake ELJ-QF,QE Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Multilayer
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric)
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) suojaus Unshielded
Sarja QF Arvioinnit -
Q @ Freq 10 @ 100MHz Pakkaus Cut Tape (CT)