Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-QF15NJF
ELJ-QF15NJF
ELJ-QF15NJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-QF15NJF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-QF15NJF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 15NH 240MA 600 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero ELJ-QF15NJF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 15NH 240MA 600 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 745098 pcs Tietolomake ELJ-QF,QE Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Multilayer
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric)
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) suojaus Unshielded
Sarja QF Arvioinnit -
Q @ Freq 10 @ 100MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)