Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-QF16NGF
ELJ-QF16NGF
ELJ-QF16NGF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-QF16NGF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-QF16NGF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 16NH 240MA 650 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ELJ-QF16NGF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 16NH 240MA 650 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 434907 pcs Tietolomake ELJ-QF,QE Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Multilayer
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric)
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) suojaus Unshielded
Sarja QF Arvioinnit -
Q @ Freq 10 @ 100MHz Pakkaus Cut Tape (CT)