Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > ESDA14V2-2BF3
ESDA14V2-2BF3
ESDA14V2-2BF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESDA14V2-2BF3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESDA14V2-2BF3
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 12V 4FLIPCHIP
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero ESDA14V2-2BF3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 12V 4FLIPCHIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 799037 pcs Tietolomake ESDA14V2-2BF3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp - Jännite - erittely (min) 14.2V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package 4-FlipChip (0.77x0.77)
Sarja ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 50W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-WFBGA, FCBGA Muut nimet 497-14159-2
ESDA14V2-2BF3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount