Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > ESDA14V2LY
ESDA14V2LY
ESDA14V2LY
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESDA14V2LY luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESDA14V2LY
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 12V 21V SOT23-3
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero ESDA14V2LY Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 12V 21V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 723963 pcs Tietolomake ESDALY
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21V Jännite - erittely (min) 14.2V
Yksisuuntaiset kanavat 2 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 300W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Muut nimet 497-13258-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -