Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > ESDA14V2SC5
ESDA14V2SC5
ESDA14V2SC5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESDA14V2SC5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESDA14V2SC5
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 12V SOT23-5L
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Osa numero ESDA14V2SC5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 12V SOT23-5L Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 329621 pcs Tietolomake ESDAxxSCx
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp - Jännite - erittely (min) 14.2V
Yksisuuntaiset kanavat 4 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SOT-23-5L Sarja ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 300W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
Muut nimet 497-7744-2
ESDA14V2SC5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)