STB160NF3LLT4
STB160NF3LLT4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STB160NF3LLT4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STB160NF3LLT4
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 160A D2PAK
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero STB160NF3LLT4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 160A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41731 pcs Tietolomake STB160NF3LL
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package D2PAK Sarja STripFET™ III
RDS (Max) @ Id, Vgs 3.3 mOhm @ 80A, 10V Tehonkulutus (Max) 300W (Tc)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 110nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 160A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)