STB16NF25
STB16NF25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STB16NF25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STB16NF25
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK
Product parameter
Osa numero STB16NF25 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 74320 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 30A, 10V
Tehonkulutus (Max) - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 4490pF @ 12V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 4.5V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 14.5A (Tc) Surface Mount D2PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 14.5A (Tc)