Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 4EX183K2
4EX183K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4EX183K2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4EX183K2
Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 0.018UF 2KV X7R RADIAL
Product parameter
Osa numero 4EX183K2 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 0.018UF 2KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4200 pcs Tietolomake 180pF thru .39µF
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.500" (12.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.673" (17.10mm) ominaisuudet High Voltage
Yksityiskohtainen kuvaus 0.018µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapasitanssi 0.018µF