Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 4EX273K2
4EX273K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4EX273K2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4EX273K2
Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 0.027UF 2KV X7R RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 4EX273K2 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 0.027UF 2KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5945 pcs Tietolomake 180pF thru .39µF
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.500" (12.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.673" (17.10mm) ominaisuudet High Voltage
Yksityiskohtainen kuvaus 0.027µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapasitanssi 0.027µF