Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 4EX682K4
4EX682K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4EX682K4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4EX682K4
Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 6800PF 4KV X7R RADIAL
Product parameter
Osa numero 4EX682K4 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 6800PF 4KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5594 pcs Tietolomake 180pF thru .39µF
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4000V (4kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.500" (12.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.673" (17.10mm) ominaisuudet High Voltage
Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapasitanssi 6800pF