Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GGP12000
GGP12000
GGP12000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GGP12000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GGP12000
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-12PF 750V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero GGP12000 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-12PF 750V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2791 pcs Tietolomake PISTONCAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 750V
Koko / Dimension 0.312" Dia (7.92mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 500 @ 20MHz Pakkaus Bulk
Muut nimet GGP12000-ND
SG9186
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi User Defined Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.750" (19.05mm) ominaisuudet General Purpose
Dielectric Material Glass Yksityiskohtainen kuvaus 0.8 ~ 12pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined
kapasitanssi Range 0.8 ~ 12pF säätö Tyyppi Top