Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GGP30000
GGP30000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GGP30000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GGP30000
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-30PF 750V
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero GGP30000 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-30PF 750V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2017 pcs Tietolomake PISTONCAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 750V
Koko / Dimension 0.312" Dia (7.92mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 350 @ 20MHz Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi User Defined
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.594" (40.49mm) ominaisuudet General Purpose
Dielectric Material Glass Yksityiskohtainen kuvaus 0.8 ~ 30pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined
kapasitanssi Range 0.8 ~ 30pF säätö Tyyppi Top