Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GGP8R511
GGP8R511
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GGP8R511 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GGP8R511
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 750V
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1498 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero GGP8R511 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 750V Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1498 pcs Tietolomake PISTONCAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 750V
Koko / Dimension 0.250" Dia (6.35mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 500 @ 20MHz Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi User Defined Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Korkeus - Istuva (Max) 0.547" (13.89mm) ominaisuudet General Purpose
Dielectric Material Glass Yksityiskohtainen kuvaus 0.8 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 750V Side User Defined
kapasitanssi Range 0.8 ~ 8.5pF säätö Tyyppi Side