Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - Specialty Logic > 74F583PC
74F583PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 74F583PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 74F583PC
Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC ADDER BCD 4BIT 16-DIP
Product parameter
Osa numero 74F583PC Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC ADDER BCD 4BIT 16-DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5660 pcs Tietolomake 74F583
Kategoria Integroidut piirit (IC) Syöttöjännite 4.5 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 16-DIP Sarja 74F
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet 74F583 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C