Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - Specialty Logic > 74F588PC
74F588PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 74F588PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 74F588PC
Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus GPIB COMPATIBLE OCTAL TRANSCEIV
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4365 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero 74F588PC Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus GPIB COMPATIBLE OCTAL TRANSCEIV Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4365 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Syöttöjännite 4.5 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 16-DIP Sarja 74F
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet 74F588 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C