74F623PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 74F623PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 74F623PC
Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP
Product parameter
Osa numero 74F623PC Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5818 pcs Tietolomake 74F620, 74F623
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 20-PDIP Sarja 74F
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
lähtö Tyyppi 3-State Muut nimet 74F623
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Lukumäärä Elements 1
Bittien lukumäärä Element 8 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Transceiver, Non-Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Nykyinen - Output Korkea, Matala 15mA, 64mA