74F640PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 74F640PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 74F640PC
Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP
Product parameter
Osa numero 74F640PC Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4802 pcs Tietolomake 74F640, 74F645
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 20-PDIP Sarja 74F
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet 74F640 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Lukumäärä Elements 1 Bittien lukumäärä Element 8
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Transceiver, Inverting Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Transceiver, Inverting 1 Element 8 Bit per Element Output 20-PDIP Nykyinen - Output Korkea, Matala 15mA, 64mA