Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > XLN.M10.GLLG
XLN.M10.GLLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLN.M10.GLLG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLN.M10.GLLG
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero XLN.M10.GLLG Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4689 pcs Tietolomake XP Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M10
Shell-materiaali Sulfone Shell Finish -
Sarja XP Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 4.2A Yhteydenotto Material -