Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T23F53SAL
KJB6T23F53SAL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T23F53SAL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T23F53SAL
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB6T23F53SAL Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4054 pcs Tietolomake 38999 Style Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Female Sockets
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 23-53 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 53
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Electroless Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.750" (44.45mm)