Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T23F55AA
KJB6T23F55AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T23F55AA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T23F55AA
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Product parameter
Osa numero KJB6T23F55AA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5696 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 23-55 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 55
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Electroless Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.750" (44.45mm)