Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB6T23F53SN
KJB6T23F53SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T23F53SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T23F53SN
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero KJB6T23F53SN Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4164 pcs Tietolomake 38999 Style Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 53 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold