Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB6T23F53SB
KJB6T23F53SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T23F53SB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T23F53SB
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero KJB6T23F53SB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5629 pcs Tietolomake 38999 Style Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 53 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold