Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > F410T-12MC
F410T-12MC
F410T-12MC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F410T-12MC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F410T-12MC
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero F410T-12MC Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13903 pcs Tietolomake F410T Series
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 10.00mm
Paino 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 10.2 ~ 13.8VDC
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.092 in H2O (23.0 Pa) Koko / Dimension Square - 40mm L x 40mm H
Sarja F410T RPM 5800 RPM
Virta (wattia) 720mW Muut nimet 563-1133
F410T12MC
Käyttölämpötila 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) melu 18.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.060A