Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F412R-12LLB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F412R-12LLB
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero F412R-12LLB Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13447 pcs Tietolomake F412R
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 12.20mm
Paino 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 10.2 ~ 13.8VDC
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.047 in H2O (11.8 Pa) Koko / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
Sarja F412R RPM 3750 RPM
Virta (wattia) 480mW Muut nimet 563-1134
F412R12LLB
Käyttölämpötila 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) melu 14.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.040A