Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > F412R-12MB
F412R-12MB
F412R-12MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F412R-12MB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F412R-12MB
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
Product parameter
Osa numero F412R-12MB Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16045 pcs Tietolomake F412R Series
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 12.20mm
Paino 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 10.2 ~ 13.8VDC
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.102 in H2O (25.5 Pa) Koko / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
Sarja F412R RPM 5400 RPM
Virta (wattia) 720mW Muut nimet 563-1139
F412R12MB
Käyttölämpötila 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) melu 23.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.060A