Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > F412R-24MB
F412R-24MB
F412R-24MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F412R-24MB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F412R-24MB
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Product parameter
Osa numero F412R-24MB Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14941 pcs Tietolomake F412R
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 12.20mm
Paino 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 20.4 ~ 26.4VDC
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.102 in H2O (25.5 Pa) Koko / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
Sarja F412R RPM 5400 RPM
Virta (wattia) 960mW Muut nimet 563-1140
F412R24MB
Käyttölämpötila 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) melu 23.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.040A