Koti > Tuotteet > releet > Kontaktorit (kiinteä tila) > HAC60D150H-10
HAC60D150H-10
HAC60D150H-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HAC60D150H-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HAC60D150H-10
Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 600 V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 578 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero HAC60D150H-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 600 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 578 pcs Tietolomake HAC Series
Kategoria releet Jännite - Load 48 ~ 660 V
Jännite - Input 4 ~ 32VDC päättyminen Style Stud
Sarja HAC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Muut nimet CC2528
HAC60D150H-10-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Tyhjäkäyntivirran 150A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant