Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C1153K289
B32529C1153K289
B32529C1153K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C1153K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C1153K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 10% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
12800 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C1153K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 10% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1192849 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Sarja B32529 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.015µF