Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C1153K000
B32529C1153K000
B32529C1153K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C1153K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C1153K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 10% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C1153K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 10% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1107569 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)