Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C6182J289
B32529C6182J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C6182J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C6182J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
12800 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C6182J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva