Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C6222J289
B32529C6222J289
B32529C6222J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C6222J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C6222J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C6222J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 515262 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Sarja B32529 Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-2572-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 2200pF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression