Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C6222M289
B32529C6222M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C6222M289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C6222M289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 20% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
12800 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C6222M289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 20% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva