Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C6222K000
B32529C6222K000
B32529C6222K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C6222K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C6222K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C6222K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 835340 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Sarja B32529 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-2573
B32529C6222K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 2200pF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression