Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672L7473J000
B32672L7473J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672L7473J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672L7473J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 5% 1.3KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32672L7473J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 5% 1.3KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 208861 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1300V (1.3kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Sarja B32672L Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-76827
B32672L7473J
B32672L7473J000-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 500V 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.047µF Sovellukset High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT