B32672L7473K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672L7473K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32672L7473K000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 0.047UF 10% 1.3KVDC RAD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B32672L7473K000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 0.047UF 10% 1.3KVDC RAD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 192600 pcs | Tietolomake | B32671L,72L Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 1300V (1.3kV) |
| Voltage Rating - AC | 500V | Toleranssi | ±10% |
| päättyminen | PC Pins | Koko / Dimension | 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) |
| Sarja | B32672L | Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | Radial |
| Muut nimet | B32672L7473K | Käyttölämpötila | -55°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.689" (17.50mm) | ominaisuudet | - |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized | Yksityiskohtainen kuvaus | 0.047µF Film Capacitor 500V 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapasitanssi | 0.047µF | Sovellukset | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |