Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672L8103K000
B32672L8103K000
B32672L8103K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672L8103K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672L8103K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 10% 2KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32672L8103K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 10% 2KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 207367 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)