Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672L8102J289
B32672L8102J289
B32672L8102J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672L8102J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672L8102J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4680 pcs
Product parameter
Osa numero B32672L8102J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 288969 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Sarja B32672L Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 1000pF