Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32774D8126K000
B32774D8126K000
B32774D8126K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32774D8126K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32774D8126K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 12UF 10% 800VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero B32774D8126K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 12UF 10% 800VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 26073 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm)
Sarja B32774 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-3938
B32774D8126K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.437" (36.50mm) ominaisuudet Long Life
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.8 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 12µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 12µF