Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32774D8505J000
B32774D8505J000
B32774D8505J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32774D8505J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32774D8505J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5UF 5% 800VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1848 pcs
Product parameter
Osa numero B32774D8505J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5UF 5% 800VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56324 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm)