Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37988N5224M054
B37988N5224M054
B37988N5224M054
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37988N5224M054 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37988N5224M054
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.22UF 50V Z5U RADIAL
Product parameter
Osa numero B37988N5224M054 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.22UF 50V Z5U RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5768 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin Z5U Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Sarja B37988N Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1082-1 Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
kapasitanssi 0.22µF Sovellukset General Purpose