B82134A5301M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82134A5301M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82134A5301M000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 210UH 300MA 6.4 OHM TH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B82134A5301M000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 210UH 300MA 6.4 OHM TH | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 77578 pcs | Tietolomake | B82131-34 Series Datasheet |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±20% | Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | B82134 | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | Axial | Muut nimet | B82134A5301M B82134A5301M-ND |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali - Core | Iron |
| Valmistajan toimitusaika | 8 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktanssiaste - Testi | 100kHz | induktanssi | 210µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | Taajuus - Self Resonant | 18MHz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 210µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 6.4 Ohm Axial | DC Resistance (DCR) | 6.4 Ohm |
| Nykyinen arvostelu | 300mA | Nykyinen - värikylläisyys | - |