Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82141A1103K009
B82141A1103K009
B82141A1103K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82141A1103K009 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82141A1103K009
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 10UH 410MA 600 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero B82141A1103K009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 10UH 410MA 600 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 341923 pcs Tietolomake B82141A, B Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) suojaus Unshielded
Sarja SBC Arvioinnit -
Q @ Freq 55 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Box (TB)