B82141A1104J009
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82141A1104J009 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82141A1104J009 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 100UH 170MA 3.5 OHM TH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B82141A1104J009 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 100UH 170MA 3.5 OHM TH | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 348985 pcs | Tietolomake | B82141A, B Series |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±5% | Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | SBC | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 60 @ 796kHz | Pakkaus | Tape & Box (TB) |