B82141A1102K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82141A1102K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82141A1102K000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 1UH 725MA 190 MOHM TH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B82141A1102K000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 1UH 725MA 190 MOHM TH | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 356500 pcs | Tietolomake | B82141A, B Series |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±10% | Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | SBC | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 40 @ 7.96MHz | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | Axial | Muut nimet | B82141A1102K B82141A1102K-ND |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali - Core | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika | 26 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktanssiaste - Testi | 7.96MHz | induktanssi | 1µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | Taajuus - Self Resonant | 180MHz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 725mA 190 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 190 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu | 725mA | Nykyinen - värikylläisyys | - |