Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > VDZT2R5.6B
VDZT2R5.6B
VDZT2R5.6B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VDZT2R5.6B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VDZT2R5.6B
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 5.6V 100MW VMD2
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs16000 pcs24000 pcs56000 pcs
Product parameter
Osa numero VDZT2R5.6B Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 5.6V 100MW VMD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 903016 pcs Tietolomake VDZ5.6BVMD2 T2R Taping Spec
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 5.6V
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package VMD2
Sarja - Virta - Max 100mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, Flat Lead
Muut nimet VDZT2R5.6B-ND
VDZT2R5.6BTR
VDZT2R56B
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 60 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 5.6V 100mW ±2% Surface Mount VMD2
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1µA @ 2.5V Perusosan osanumero VDZ5V6