Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > VDZT2R7.5B
VDZT2R7.5B
VDZT2R7.5B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VDZT2R7.5B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VDZT2R7.5B
Valmistaja Rohm Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 7.5V 100MW VMD2
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs16000 pcs24000 pcs56000 pcs
Product parameter
Osa numero VDZT2R7.5B Valmistaja Rohm Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 7.5V 100MW VMD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 864786 pcs Tietolomake VDZ7.5B
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Isolation 30 Ohm
Jännite - Breakdown VMD2 Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Virta - Max 100mW
Polarisaatio 2-SMD, Flat Lead Muut nimet VDZT2R7.5B-ND
VDZT2R7.5BTR
VDZT2R75B
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Valmistajan osanumero VDZT2R7.5B Impedanssi (Max) (Zzt) 7.5V
Laajennettu kuvaus Zener Diode 100mW ±2% Surface Mount VMD2 ESR (Equivalent Series Resistance) ±2%
diodikonfiguraatiolla 500nA @ 4V Kuvaus DIODE ZENER 7.5V 100MW VMD2