Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > VDZT2R6.2B
VDZT2R6.2B
VDZT2R6.2B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VDZT2R6.2B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VDZT2R6.2B
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 100MW VMD2
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero VDZT2R6.2B Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 100MW VMD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 510844 pcs Tietolomake VMD2 T2R Taping SpecVDZ6.2B
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 6.2V
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package VMD2
Sarja - Virta - Max 100mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 2-SMD, Flat Lead
Muut nimet VDZT2R6.2BCT Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 60 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 6.2V 100mW ±2% Surface Mount VMD2
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1µA @ 3V Perusosan osanumero VDZ6V2